SİMGE SU

2022 Haziran ayında “insanlığa faydası olmayanı ölülerden say” ilkesiyle yola çıkarak hem ülkemiz, hem de şehrimiz istihdamına ve ekonomisine katkı sağlamak niyetiyle Simge Su fabrikamızı kurduk.

Suyun kaynağı yerleşim alanlarına, sanayi bölgeleri ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu oto yollarına yakın olursa kimyasal ve evsel, killenmeye ve egzoz emisyonlarına maruz kalabilir. Buda suyun kalitesini ve içile bilirliğini etkiler. Simge Su kaynağı, endüstriyel sanayi bölgeleri ve yerleşim merkezlerinden uzakta ve egzoz emisyonlarından etkilenmeyen jeolojik yapıya sahip, Türkiye’nin ilk milli parkı olan Çamlık eteklerinde yer almaktadır.

Su kaynağının doğal ve temiz olması kadar ambalaj ve su tesisinin hijyenliği ve kalitesi de önemlidir. Simge Su en son teknolojideki PC iç yıkama ve dolum makinalarına sahip olmakla birlikte, PC damacana takip mevzuatında gerekli fiziksel alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır.

Tek kullanımlık pet ambalajını gıda üretimine uygun ulusal ve uluslararası pazarda en bilinir markaları tercih etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

VİZYONUMUZ

Her zaman sorumluluk gerektiren sektörümüzde firmamızın kalite ve rekabet gücünü en üst düzeye çıkaracak teknoloji ve stratejiler kullanarak ambalajlı su sektöründe öncü firmalar arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

İç Anadolu’da ki antik çağlardan kalma kalıntı ormanlarından birisi olması nedeniyle 5 Şubat 1958 tarihinde Türkiye’nin ilk milli parkı ilan edilen Yozgat Çamlığı eteklerinden çıkarılan doğal kaynak suyunu Simge markası ile sağlıklı ve hijyenik bir şekilde nihaiyi tüketiciye ulaşana kadar,

Yetişkin, genç ve çocukların yaşam kalitelerini artıran, sağlıklı bir yaşam sunan, Avrupa Standartlarına üretim ile Türkiye’mize kaliteli ürün sunmaktır.